Kjøkkendrømmen starter hos oss…

Våre interiørselgere veileder deg gjennom hele planleggingsprosessen fra ide til ferdig montering.

Vi holder til på samme adresse som fabrikken. Gratis kundeparkering rett utenfor butikken.

Vi stiller med topp motiverte og serviceinnstilte interiørselgere med høy kompetanse.

Velkommen!

 

Bestill gratis tegnetime

Kontakt

Tel: 33 06 12 40
E-post: kari@huseby.no
Adresse: Gjelstadveien 38B,
3178 Våle

Åpningstider

Mandag-onsdag 09:00 – 17:00
Torsdag 09:00 – 19:00
Fredag 09:00 – 16:00
Lørdag 10:00 – 15:00

ÅPNINGSTIDER JUL / NYTTÅR:

23. desember Stengt
27. desember 10:00 – 14:00
30. desember 10:00 – 14:00
Øvrige jule-/nyttårsdager Stengt

Vi ønsker alle våre kunder en riktig GOD JUL!

Vi som jobber i Huseby Kjøkkensenter Våle

team_image
Senterleder

Kari Huseby Simonsen

Tlf: 33 06 12 24 /
91 54 00 42
E-post:
kari@huseby.no

team_image
Interiørselger

Bente O. Solberg

Tlf: 33 06 12 46 /
94 86 30 10
E-post: bente.solberg@
huseby.no

team_image
Interiørselger

Malin Brodin

Tlf: 33 06 12 21
E-post:
malin@huseby.no

team_image
Interiørselger

Anita Solvik

Tlf: 33 06 12 45 /
94 16 79 69
E-post:
anita@huseby.no

team_image
Interiørselger

Cecilie Løvberg Ek

Tlf: 33 06 12 22 /
95 76 36 22
E-post:
cecilie@huseby.no

team_image
Interiørselger

Linn Helen B. Karlsen

Fødselspermisjon til februar 2020

Avdeling PROSJEKTSALG:

team_image
Prosjekt-/Proffselger

Frode Stiansen

Tlf. 33 06 12 40 /
90 83 89 46
E-post:
frode@huseby.no

team_image
Prosjektkonsulent

Lene Valsvik Hagen

Tlf. 48 51 69 66
E-post:
lene@huseby.no

Vi tegner forslag og hjelper deg med alle valg. Prosessen med å velge nytt kjøkken blir enkel.